Головна сторінка
Субота, 29.02.2020, 08:08Головна | Реєстрація | Вхід

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:

Пошук

Друзi сайту

Головна

П Р Е С - Р Е Л І З
  Співачка Ірина Лончина – Заслужена артистка України, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, автор та виконавець естрадних пісень.
  Народилась 5 грудня 1982 року у місті Тлумач Івано-Франківської області у сім’ї вчителів. Із золотою медаллю закінчила Поберезьку ЗОШ І-ІІІ ст. (Тисменицький район). Навчалась у Єзупільській музичній школі по класу фортепіано. Здобула вищу освіту в Інституті мистецтв Прикарпатського Університету імені В.СТЕФАНИКА. Співати почала в дитинстві. Ще будучи ученицею 4-го класу, як солістка гурту "Воля" здобула перемогу у конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 50-річчю УПА. Свої творчі та вокальні здібності розвивала у "Клубі обдарованих дітей", що діяв при "Просвіті". У той період відзнялась у дитячих передачах "Галочка", "Різдвяна вечірка". Перемогла на Всеукраїнському дитячому конкурсі "Христина", "Караптські соловейки" та Обласному конкурсі патріотичної пісні. Також була лауреатом на музичних конкурсах "Золотий тік" і "Таланти твої Україно" (Артек). Згодом здобула перемогу на багатьох відомих пісенних телевізійних конкурсах, зокрема: "Зірки на сцену" (готувався на честь приїзду до України Папи Івана Павла ІІ, Львів), "Захід ХХІ столітття" (Івано-Франківськ). Вже третій рік поспіль, доречі, є членом жюрі цього фестивалю, фестивалю "Захід ХХІ століття". Представляла Україну на міжнародному фестивалі Carpatia (Польща). Була солісткою вокально-інструментального ансамблю БВУПЗГ .
  Професійна творча діяльність розпочалась у Мистецькій агенції "Захід-шоу", директором якої є Народний артист України Богдан СТАШКІВ, де і надалі продовжує працювати. Здійснила концертне турне Україною. У грудні 2005 року виступала у Косово (колишня Югославія), разом з іншими відомими артистами, ЗААРК Баталовою, Тіною Кароль, Народним артистом України Б. СТАШКІВИМ, Заслуженим артистом України М.САВЧУКОМ у складі культурно-мистецької місії від України. Відзнято музичні кліпи на три авторські пісні "Забудь мене", "Минають дні" та "Мати-еміґрантка". Останній невдовзі з’явиться на ТБ. Пісню "Мати-еміґрантка" написала після повернення з Італії, де виступала разом з іншими артистами перед Українською діаспорою та заробітчанами у Римі та інших містах на концертах присв’ячених Дню Матері. Брала участь у зйомках телепрограм: "Наша пісня" (Перший Національний), "Богдан СТАШКІВ запрошує друзів" (Перший Національний), "Пісня Прикарпаття", "Різдво у Карпатах", "Щедрий верчір" (Перший Національний), "Від хати до хати" та інші. Отримала приз слухацьких симпатій на Конкурсі Національного радіо "Пісня року", а також диплом за найкраще виконання у програмі "Від суботи до суботи" (Національне Радіо). Серед численних відзнак та нарогод – Грамота Верховного Архієпископа Української Греко-Католицької Церкви Любомира ГУЗАРА за розбудову Патріаршої Церкви на благодійних концертах. На початку 2008 року з концертною програмою побувала у Баку (Азербайжан).
  Важливим кроком та успіхом є перша сольна шоу-програма "Струни кохання", що відбулась 12 листопада 2006 року у приміщенні Франківського обласного музично-драматичного театру. Таку ж назву: "Струни кохання" має перший аудіо альбом співачки куди ввійшли як авторські пісні так і пісні відомих поетів і композиторів.
  Написано біля 70 пісень,з яких частина ввійде у новий аудіо альбом "Не забувай мене", над яким співачка завершує працювати, і який незабаром вийде у світ.
  Окремо треба відзначити, що 19 серпня 2008 року Президент України В.А.Ющенко підписав відповідний Указ про присвоєння Ірині Лончиній звання Заслужена артистка України.
  26 вересня цього ж року голова Івано-Франківської ОДА М. ПАЛІЙЧУК вручив відзнаку.

Дизайн : Demon and GreU © 2020