Пятниця, 05.06.2020, 20:42Головна | Реєстрація | Вхід

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:

Пошук

Друзi сайту

Головна

П Р Е С - Р Е Л І З
Співачка Ірина Лончина – Заслужена артистка України, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, автор та виконавець естрадних пісень.
Народилась 5 грудня 1982 року у місті Тлумач Івано-Франківської області у сім’ї вчителів. Із золотою медаллю закінчила Поберезьку ЗОШ І-ІІІ ст. (Тисменицький район). Навчалась у Єзупільській музичній школі по класу фортепіано. Здобула вищу освіту в Інституті мистецтв Прикарпатського Університету імені В.Стефаника. Співати почала в дитинстві. Ще будучи ученицею 4-го класу, як солістка гурту "Воля", отримала перемогу у конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 50-річчю УПА. Свої творчі та вокальні здібності розвивала у "Клубі обдарованих дітей", що діяв при "Просвіті". У той період відзнялась у дитячих передачах "Галочка", "Різдв`яна вервичка". Перемогла на Всеукраїнському дитячому конкурсі "Христинка", "Карпатські соловейки" та Обласному конкурсі патріотичної пісні. Також була лауреатом на музичних конкурсах "Золотий тік" і "Таланти твої, Україно!" (Артек. Крим). Згодом здобула перемогу на багатьох відомих пісенних телевізійних конкурсах, зокрема: "Зірки, на сцену!", "Пісня серця" (готувався на честь приїзду до України Папи Івана Павла ІІ, Львів), "Захід ХХІ століття" (Івано-Франківськ). Представляла Україну на міжнародному фестивалі "Carpatia" (Польща). Була солісткою вокально-інструментального ансамблю БВУПЗГ . Професійна творча діяльність розпочалась у Мистецькій агенції "Захід-шоу". Здійснила концертне турне Україною. У грудні 2005 року виступала у Косово (колишня Югославія), разом з іншими відомими артистами у складі культурно-мистецької місії від України. Відзнято музичні кліпи на три авторські пісні "Забудь мене", "Минають дні" та "Мати-емігрантка". Пісню "Мати-емігрантка" написала після повернення з Італії, де виступала разом з іншими артистами перед українською діаспорою та заробітчанами у Римі та інших містах на концертах присвячених Дню матері. Брала участь у зйомках телепрограм: "Наша пісня" (Перший Національний), "Пісня Прикарпаття", "Різдво у Карпатах", "Щедрий вечір" (Перший Національний), "Від хати до хати" та інші. Отримала приз слухацьких симпатій на Конкурсі Національного радіо "Пісня року", а також диплом за найкраще виконання пісні у програмі "Від суботи до суботи" (Національне радіо). Серед численних відзнак та нагород – Грамота Верховного Архієпископа Української Греко-Католицької Церкви Любомира Гузара за розбудову Патріаршої Церкви на благодійних концертах. Важливим кроком та успіхом є перша сольна шоу-програма "Струни кохання", що відбулась 12 листопада 2006 року у приміщенні Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру. Таку ж назву - "Струни кохання" має перший аудіо-альбом співачки ,куди ввійшли як авторські пісні, так і пісні відомих поетів і композиторів. Написано біля 70 пісень,з яких частина увійшла у другий аудіо-альбом "Не забувай мене".
На початку 2008 року з концертною програмою побувала у Баку (Азербайжан),у 2009р-у м.Валенсія(Іспанія),а також відбулось концертне турне по багатьох містах Італії.
У травні 2011року на запрошення української громади м. Вільнюса (Литва) у Будинку офіцерів цього литовського міста відбувся сольний концерт Заслуженої артистки України Ірини Лончиної, який пройшов в рамках відзначення 150-ої річниці перепоховання Тараса Григоровича Шевченка.У 2011 р. отримала Гран-прі на конкурсі «Світове чудо» («World Wonder»),яке проводить щорічно Міжнародне Радіо в м. Едмонтоні, Канада. Того ж року в Едмонтоні брала участь у відомому міжнародному етнічному фестивалі «Спадщина». У 2012р Ірина здійснила сольні концерти в Народному Домі Нью-Йорка, в Народному Домі Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі та Нью-Гевен, штат Коннектикут.А також була запрошена виступити на Українському фестивалі в Нью Йорку та на"Союзівці".Її колядки та духовні авторські пісні лунали також і в українських церквах Америки!
19 серпня 2008 року Ірина Лончина отримала звання Заслужена артистка України.

Дизайн : Demon and GreU © 2020